France-Ukraine.com

Bienvenue en Ukraine, en ukrainien : Україна ("Oukraïna")

Головна > Українська мова > Новини > Вiтання Президента Французьскої республiки Еммануеля Макрона

Вiтання Президента Французьскої республiки Еммануеля Макрона

"У цей визначальний момент перехідного етапу, який долає Україна, надсилаю Вам мої найщиріші вітання з нагоди Національного свята. На адресу всього українського народу висловлюю побажання процвітання та миру.

Франція лишається опліч України у пошуках сталого рішення конфлікту, який лютує на сході вашої країни; наша підтримка Україні є постійною через залучення Франції до «Нормандського формату».

Хочу підтвердити Вам відданість Франції, як і Європейського Союзу, суверенітету та територіальній цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах. Франція не визнає незаконної анексії Криму з боку Росії і вважає силовий перегляд кордонів таким, що суперечить міжнародному праву.

Україна виявила сміливість та стійкість, обравши шлях амбітних реформ, перші результати котрих варто привітати. Істотний прогрес є все ще очікуваним в численних сферах: повне виконання угоди про асоціацію з ЄС мусить продемонструвати налаштованість України на успішне завершення цього реформаторського пориву.

Ви можете розраховувати на підтримку з боку Франції, аби допомогти вам в реалізації цієї вимогливої програми реформ та супроводжувати Україну на шляху поглиблення її партнерства з Європейським Союзом.

На продовження наших останніх контактів висловлюю також побажання, аби зв’язки дружби та довіри, які поєднують наші країни, міцнішали і надалі."

 

 

© п’ятниця 31 серпня 2018, Svetlana

Повідомлення чи коментар?

премодерація

На цьому форумі здійснюється премодерація: ваше повідомленя буде опубліковано після затвердження адміністратором.

Хто ви?
Ваше повідомлення

(Розділяйте абзаци порожніми строками)

Додати документ