France-Ukraine.com

Bienvenue en Ukraine, en ukrainien : Україна ("Oukraïna")

Accueil > Culture > Agenda > Exposition : Botanica vulgaris d’Ukraine

Exposition : Botanica vulgaris d’Ukraine

11 MAI 2018

Vernissage de l’exposition Botanica Vulgaris d’Ukraine (aquarelles, pastels). Œuvres de Svitlana Fesenko.
Вернісаж виставки робіт Світлани Фесенко Botanica Vulgaris d’Ukraine (акварель, пастель).
“Пошуки сенсів, через візуалізацію, у сучасному мистецтві не мають йти конче через естетику потворного чи виключно соціально-значущого. Естетику прекрасного і розуміння цілого через деталі у спробі розглядіти навколишній світ ще ніхто не відміняв. Розповісти просту історію не менш цікаво, складно і захопливо, ніж складання мудрагельських метамодерністських текстів. Предмети, речі, елементи, якими оточує себе людина у спробі скласти мозаїку приватного простору, можуть розповісти про неї, людину, значно більше, ніж людина сама про себе. Речі, на відміну від людини, не брешуть. І так, серед хвиль новітніх мистецьких технологій та інструментів, новий академізм має право на існування. Вміти малювати, володіти класичними техніками – не соромно. Власне, це основа ремесла художника. Але у будь-якому випадку, відповідь на споконвічне питання « що хотів сказати автор своїм твором » лягає на плечі глядача. Автор зазвичай вмиває руки”.
Світлана Фесенко народилася 1967 р. в Києві.
1986 р. закінчила Республіканську Художню Середню Школу ім. Т. Г. Шевченка.
У 1991- 97 р. р. навчалася в Академії Мистецтв України, на графічному факультеті, ( майстерня станкової графіки проф. Чебикіна А. В. ). Диплом – серія станкових ілюстрацій до роману Джека Керуака « В дорозі ».
Паралельно з художньою діяльністю захопилася журналістикою. Член Спілки журналістів України. Мала публікації у багатьох київських виданнях під псевдо « Іда Ворс ». Найбільш яскравою вважає роботу у тижневику « ПІК » (1999 – 2004).

 

 

© mercredi 9 mai 2018, par Julia

Un message, un commentaire ?

modération a priori

Ce forum est modéré a priori : votre contribution n’apparaîtra qu’après avoir été validée par un administrateur du site.

Qui êtes-vous ?
Votre message

Pour créer des paragraphes, laissez simplement des lignes vides.

Ajouter un document