France-Ukraine.com

Bienvenue en Ukraine, en ukrainien : Україна ("Oukraïna")

Accueil > Agenda > Exposition : Botanica vulgaris d’Ukraine

Exposition : Botanica vulgaris d’Ukraine

11 MAI 2018

mercredi 9 mai 2018, par Julia

Vernissage de l’exposition Botanica Vulgaris d’Ukraine (aquarelles, pastels). Œuvres de Svitlana Fesenko.
Вернісаж виставки робіт Світлани Фесенко Botanica Vulgaris d’Ukraine (акварель, пастель).
“Пошуки сенсів, через візуалізацію, у сучасному мистецтві не мають йти конче через естетику потворного чи виключно соціально-значущого. Естетику прекрасного і розуміння цілого через деталі у спробі розглядіти навколишній світ ще ніхто не відміняв. Розповісти просту історію не менш цікаво, складно і захопливо, ніж складання мудрагельських метамодерністських текстів. Предмети, речі, елементи, якими оточує себе людина у спробі скласти мозаїку приватного простору, можуть розповісти про неї, людину, значно більше, ніж людина сама про себе. Речі, на відміну від людини, не брешуть. І так, серед хвиль новітніх мистецьких технологій та інструментів, новий академізм має право на існування. Вміти малювати, володіти класичними техніками – не соромно. Власне, це основа ремесла художника. Але у будь-якому випадку, відповідь на споконвічне питання « що хотів сказати автор своїм твором » лягає на плечі глядача. Автор зазвичай вмиває руки”.
Світлана Фесенко народилася 1967 р. в Києві.
1986 р. закінчила Республіканську Художню Середню Школу ім. Т. Г. Шевченка.
У 1991- 97 р. р. навчалася в Академії Мистецтв України, на графічному факультеті, ( майстерня станкової графіки проф. Чебикіна А. В. ). Диплом – серія станкових ілюстрацій до роману Джека Керуака « В дорозі ».
Паралельно з художньою діяльністю захопилася журналістикою. Член Спілки журналістів України. Мала публікації у багатьох київських виданнях під псевдо « Іда Ворс ». Найбільш яскравою вважає роботу у тижневику « ПІК » (1999 – 2004).